Tace barmańskie

Zajmujemy się produkcją wyrobów zalewanych żywicą. Nie muszą to być tylko produkty z naklejkami - żywica może posłużyć także, jako materiał antypoślizgowy w tacach barmańskich.
W każdej restauracji czy barze, tace do serwowania są niezbędne w pracy kelnera. Pomagają obsłużyć wielu klientów jednocześnie. Kelner nie musi przy tym ciągle wracać do kuchni po kolejne dania lub napoje. Są też świetnym nośnikiem reklamy. Tace reklamować mogą zarówno restauracje czy też bar, w którym są używane, ale także np. markę napojów, żywności itd. Możliwości jest wiele.

Produkujemy tace reklamowe w wersji bez oraz z nadrukiem. Nadruk ten, w formie etykiety w pełni kolorów CMYK, może znajdować się na wierzchu tacki - pod powierzchnią antypoślizgową. Jest możliwość także nadruku na spodzie tacy. Dodatkowo - w tacach z wysokim rantem, nadruk ten może znajdować się na jej bokach.

Zabezpieczenie antypoślizgowe każdego oferowanego przez nas rodzaju tacy, skutecznie chroni przez przesuwaniem się przenoszonych naczyń. Aby sprostać najbardziej wymagającym klientom, oferujemy zabezpieczenie wykonane zarówno z warstwy poliuretanowej - PU, jak i poliestrowej TPE. Oba rodzaje cechują się podobnymi właściwościami antypoślizgowymi, z tym że PU jest warstwą gładką, a TPE ma fakturę.

Nasze tace mogą występować w kilku kształtach i rozmiarach:
  1. Okrągłe z rantem głębokim, o średnicach: 320mm (PU lub TPE), 345mm (PU lub TPE) oraz 420mm (PU).
  2. Okrągłe z rantem niskim, o średnicach: 370mm (PU lub TPE), 380mm (PU) i 420mm (PU lub TPE).
  3. Elipsa z rantem niskim, wymiar: 290x210mm (PU lub TPE).
  4. Prostokąt z rantem niskim, z uchwytami na bokach, wymiar: 330x460mm (PU lub TPE).
  5. Prostokąt z rantem niskim, wymiar 530x370mm (PU).
Materiały: polistyren + poliuretan lub poliester
Powierzchnia: antypoślizgowa
Waga: zależna od rozmiaru i pokrycia - od 180 do 830g
Znakowanie: etykieta CMYK na wierzchu, spodzie, boku
Pakowanie: jednostkowo w worki PE, zbiorczo w karton
Dostępne kolory materiału: dowolny, na zamówienie
Zastosowanie: reklama restauracji, baru, producenta napojów, żywności